EUROPEJSKA UNIA
WSPÓLNOT POLONIJNYCH

   EUROPA-ŚWIAT
 2021-03-11 Zmarła śp. Anna Miziniak

10 marca br. po ciężkiej chorobie zmarła w Londynie śp. Anna Miziniak, córka naszej Koleżanki Pani Heleny Miziniak, wybitnej działaczki ruchu polonijnego, pełniącej przez wiele lat funkcje Prezesa Zjednoczenia Polskiego w Wielkiej Brytanii, Prezydenta Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych i Wiceprzewodniczącej Rady Polonii Świata.

Msza Święta o zbawienie duszy śp. Anny Miziniak odbędzie się w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, na Warszawskich Bielanach, 11 marca 2021 r. o godzinie 18:00.

Będzie też transmitowana na Facebooku: https://www.facebook.com/Lasbielanski


W imieniu Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych
składamy Pani Helenie Miziniak i jej najbliższym
wyrazy szczerego współczucia.

Sekretariat
Europejskiej Unii Wspólnot PolonijnychInformacja: Europejska Unia Wspólnot PolonijnychPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.