EUROPEJSKA UNIA
WSPÓLNOT POLONIJNYCH

   EUROPA-ŚWIAT
 2022-05-26 XI ZJAD
EUROPEJSKIEJ UNII WSPÓLNOT POLONIJNYCH

Drodzy Prezesi Organizacji Członkowskich EUWP!

Sekretariat zwołuje
XI Zjazd Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych
w terminie 25-27 listopada 2022 r.

Decyzja o zwołaniu kolejnego, XI Zjadu EUWP, została podjęta wczoraj, 23 maja br. na posiedzeniu Sekretariatu w pełnym składzie i ogłoszona zostaje w przepisowym terminie 6 miesięcy przed Zjazdem, zgodnie z §17, pkt 3 Statutu EUWP.

Miejsce i program ramowy Zjazdu zostaną rozesłane, zgodnie z tym samym paragrafem Statutu, na 2 miesiące przed Zjazdem. Wtedy też zostanie podana ilość delegatów przypadająca na poszczególne organizacje członkowskie, zasady finansowania oraz informacja o wyborach do władz EUWP. W terminie późniejszym zostanie również rozpatrzona możliwość ewentualnego zdalnego udziału w Zjeździe.

Trwają obecnie prace Sekretariatu nad wybraniem spośród wielu możliwości najbardziej atrakcyjnego dla delegatów miejsca Zjazdu, korzystnego również finansowo

Łączymy serdeczne pozdrowienia i prosimy Was o zarezerwowanie tego terminu, gdyż Wasza obecność na Zjeździe jest niezwykle ważna. Po raz pierwszy będziemy mieli możliwość rzeczywistego wspólnego spotkania po dwóch latach pandemii.

Razem możemy więcej!

SEKRETARIAT
Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych


Szwecja, Landskrona - 24 maja 2022 r.Informacja: Europejska Unia Wspólnot PolonijnychPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.