EUROPEJSKA UNIA
WSPÓLNOT POLONIJNYCH

   Polska
 2021-06-12 VI Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie

Europejska Unia Wspólnot Polonijnych od pięciu lat jest tradycyjnym partnerem Forum oraz laureatem Wielkiego Orła Biznesu Polonijnego przyznanego za działalność integracyjną w środowiskach polonijnych. W tym roku, bierzemy czynny udział w Forum, które podobnie jak w poprzednich latach, jest objęte Patronatem Honorowym Prezydenta EUWP.

Zachęcamy organizacje członkowskie EUWP do wzięcia udziału w VI Edycji Forum Gospodarczym Polonii Świata i na prośbę organizatorów podajemy poniżej dane dotyczące programu, zasad uczestnictwa i niezbędnej rejestracji.27-28 Sierpnia 2021

UCZESTNIKIEM FGPŚ MOGĄ BYĆ WYŁĄCZNIE OSOBY,
KTÓRE PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĄ FORMULARZ REJESTRACYJNY
I OTRZYMAJĄ POTWIERDZENIE UDZIAŁU.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI

TERMIN REJESTRACJ: 01.04 - 05.08.2021.
W TERMINIE: 05.08-20.08.2021. REJESTRACJA PŁATNA - (LAST MINUTE)


http://polonia4um.com
O Forum:

Forum Gospodarcze Polonii Świata, jest strefą przedsiębiorczości, dialogu i debat Polaków ze środowiskiem Polonii zamieszkałej na wszystkich kontynentach.

Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie to:

  • strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat,
  • sposób na internacjonalizację i integrację,
  • bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów
  • wsparcie dla polskich przedsiębiorców prowadzących działalność pod każdą szerokością geograficzną
  • spotkanie z setkami przedstawicielami biznesu z sześciu kontynentów
  • okazja na pozyskanie zagranicznego partnera, kooperanta, klienta
  • nowe znajomości, trwałe przyjaźnie

Gala Biznesu

Uroczysta Gala Biznesu oraz wręczenie nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” odbędzie się w Tarnowie w trakcie Forum Gospodarczego Polonii Świata, w dn. 27 sierpnia o godz. 20:00 (czasu polskiego).

W trakcie Gali ogłoszone będą wyniki plebiscytu i wręczenie prestiżowych nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata 2021” trzech kategoriach: firma, organizacja i osobowość oraz „Kobieta Biznesu Polonii Świata”.

W trakcie Gali wywiady i występ artystyczny. Z przebiegu Gali zostanie przeprowadzona transmisja online. Dostęp do relacji na platformach Vimeo, FB i YT oraz na stronie: www.GoPolonia.pl


Informacja: Europejska Unia Wspólnot PolonijnychPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.