EUROPEJSKA UNIA
WSPÓLNOT POLONIJNYCH

   EUROPA-ŚWIAT
 2021-12-16 XIII edycja Konkursu „Być Polakiem”

Rozpoczęła się kolejna XIII edycja Konkursu „Być Polakiem”. Od trzynastu lat Europejska Unia Wspólnot Polonijnych wspiera tę piękną i pożyteczną ideę Konkursu Pani Poseł Joanny Fabisiak, nagrodzoną w 2019 roku naszym najwyższym wyróżnieniem, statuetką „Orła 100-lecia Niepodległości”.

Ze względu na pandemiczne ograniczenia nagroda została wręczona dopiero w tym roku podczas uroczystej Gali Konkursu na Zamku Królewskim w Warszawie. Również w tym roku, jak i w poprzednich, Konkurs „Być Polakiem” został objęty Patronatem Honorowym EUWP. Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Konkursie, a organizacje polonijne w Europie i na świecie prosimy o rozpowszechnienie informacji o Konkursie wśród polonijnych placówek oświatowych w Waszym krajach.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie laureatów z uroczystej gali zakończenia poprzedniej edycji oraz link do strony internetowej Konkursu, na której znajdziecie komplet informacji, niezbędnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Konkursu: https://bycpolakiem.pl/
Informacja: Europejska Unia Wspólnot PolonijnychPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.