EUROPEJSKA UNIA
WSPÓLNOT POLONIJNYCH

   EUROPA-ŚWIAT
 2022-09-21 APEL ZWIĄZKU POLAKÓW UKRAINY

Droga Polonio! Drodzy Rodacy!
Drodzy Przyjaciele Ukrainy,

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni całemu światu wspierającemu Ukrainę w tych trudnych miesiącach. Jednak sytuacja na froncie wskazuje, iż czeka nas niełatwa jesień i ciężka zima. To będzie bardzo wyczerpujący okres.

W Ukrainie pozostało wielu naszych Rodaków, wśród nich są Seniorzy, dla których wyjazd z domu jest niemożliwy.

MUSIMY IM POMÓC.

Związek Polaków Ukrainy zwraca się z apelem do wszystkich ośrodków polonijnych rozsianych po całym świecie. Prosimy o wsparcie rzeczowe i finansowe, o pomoc, o zwyczajny ludzki gest.

ZBUDUJMY POLONIJNĄ SIEĆ WSPARCIA.

Pozyskane środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności m.in. na zakup żywności, lekarstw, ciepłej odzieży oraz zabezpieczenie im innych priorytetowych potrzeb.


Kontakt :
+48 574 710 437 Antoni Stefanowicz
+48 881 578 032 Lesia Jermak

Prezes ZPU
Antoni Stefanowicz
Informacja: Europejska Unia Wspólnot PolonijnychPODZIEL SIĘ INFORMACJĄ

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.